Bestway Karkasinis Baseinas

5 Ekspertų Patarimai Renkantis Baseiną

Kuomet vasara besikelia į karščius, karkasinis baseinas kieme tampa neišvengiamu privalumu. Žinoma, galite nueiti į viešąjį baseiną ar į netoliese esantį ežerą, bet pagalvokite, kaip malonu, kai galite atsigaivinti tiesiog savo namų aplinkoje. Šiuo metu parduodama daug karkasinių, pripučiamų bei kitų rūšių baseinų, tačiau kuris iš jų labiausiai tinka jūsų kiemui? Šiame įraše rasite informacijos ir patarimų, kaip išsirinkti jūsų norus atitinkantį baseiną

Pasirinkite Tinkamą Baseino Dydį:

Suprantama, jog mažame kieme sudėtinga pastatyti didelį baseiną. Būtent dėl šios priežasties yra svarbu rasti tinkamą variantą savo sodo ar namų kiemui. Mažesniems kiemams patariama įsigyti dviejų metrų skersmens baseinų, kurių dydis siekia iki 4 x 2 metrų. Žinoma, galite rinktis ir kitokių išmatavimų baseinus, bet svarbu tinkamai paskaičiuoti savo kiemo galimybes ir ar gebėsite savo dydžio kieme šį baseiną įrengti.

Rekomenduojama apsvarstyti, kiek vietos jūsų kieme reikia skirti baseinui, prieš jį užsisakant. Be to, svarbu atsižvelgti į baseino paskirtį, ar jis bus skirtas tik atsivėsinti karštomis vasaros dienomis, ar jame plaukioti bei paminėti karštus vasaros vakarus su šeima ar draugų kompanija. Jei pasirinkote pirmąjį variantą, mažas baseinas turėtų būti pakankamas. Jei jums svarbu, kad būtų galimybė ir linksmai pasiplaukioti jame, rekomenduojama rinktis didesnį, bent 80 cm gylio baseiną.

Baseinas ir jo forma:

Kai renkatės baseiną, forma yra vienas svarbiausių dalykų, kurį turėtumėte apsvarstyti. Tai nesunku suprasti – baseino forma gali turėti didelę įtaką ne tik estetiniam pojūčiui, bet ir funkcionalumui. Pirma, turite nuspręsti, kokios formos baseinas atitiks jūsų poreikius ir norus geriausiai. Ar jūsų kiemas tinka standartinės formos baseinui, ar jums reikia specialiai pritaikytos formos baseino?

Viena iš populiariausių baseinų formų yra stačiakampė. Tokio tipo baseinai yra patogūs, nes gerai tinka įvairiems namų bei sodų stiliams, taip pat yra patvarūs ir ilgaamžiai. Kitos populiarūs formos yra apvalios ir ovalios. Apvalus baseinas gali sukurti jaukų ir sveikatingą atmosferą, tačiau jis gali būti brangesnis nei stačiakampis, ir sunkiau integruojamas į kraštovaizdį. Ovalus baseinas gali būti geresnė alternatyva apvaliam, nes jis gali pasirodyti kaip tarpinis variantas tarp stačiakampio ir apvalaus baseino.

Taip pat turite nuspręsti, kokio gylio ir dydžio norite. Tai taip pat gali turėti įtakos pasirinkimui, kai renkatės baseino formą. Be to, verta atsižvelgti į baseino priežiūrą – kai kurios formos gali reikalauti daugiau priežiūros ar daugiau vietos apie baseiną.

Galutinai, renkantis baseino formą, turėtumėte atsižvelgti į savo asmeninius poreikius, norus ir galimybes. Svarbu apsvarstyti visus faktorius, kad galėtumėte rasti geriausią baseino formą, kuri atitiktų jūsų lūkesčius ir būtų pritaikyta jūsų namų kiemo ar sodo aplinkai.

Apgalvokite, Kas Jame Plaukios:

Prieš perkant baseiną svarbu pagalvoti, kas jame plaukios. Jei nusprendėte, jog baseiną pirksite vaikams, atsižvelkite į tai, jog reikėtų vengti aštrių kampų baseinų. Perkant baseiną vaikams, rekomenduojama žvalgytis pripučiamų baseinų. Vyresniems vaikams, kurie jau moka gerai plaukti, arba suaugusiems, tik bet koks kitas karkasinis baseinas arba pripučiamas baseinas.

Vyresnio amžiaus žmonėms, rekomenduotumė pripučiamą baseiną, kuris galėtų būti šiek tiek žemesnis, pavyzdžiui, 65 cm aukščio. Toks baseinas padės užtikrinti komfortišką ir atpalaiduojančią baseino naudojimosi patirtį.

bestway steel pro max karkasinis baseinas

Kur Pastatyti Baseiną?

Tai dar vienas svarbus momentas, kuomet planuojate nuosavo baseino įsigijimą. Geriausia vieta pastatyti baseiną yra saulėtoje vietoje, kurios neužstoja medžiai. Tai yra ganėtinai svarbu prieš pastatant baseiną. Tokiu būdu išvengsite papildomų baseino vandends priežiūros darbų. Nors žinoma, vienu ar kitu atvėju, jūs turėsite pasirūpinti savo baseino švara, neskaitant to, ar jis bus po medžiais ar ne. Venkite ne tik medžių, bet ir krūmų, nes šie taip pat gali į baseiną perteikti purvą.

Kiek Kainuoja Pasistatyti Baseiną Kieme?

Baseinų kainos skiriasi priklausomai nuo perkamo baseino tipo. Pripučiami baseinai yra pigesni nei karkasiniai baseinai. Mažą pripučiamą baseiną, tinkamą vaikams, galima įsigyti nuo 15 eurų, šiek tiek didesni pripučiami baseinai kainuoja nuo 50 iki 150 eurų. Jei manote, jog pripučiami baseinai nėra jums tinkami, apsvarstykite apie karkasinio baseino įsigijimą.

Parašykite komentarą