BASEINŲ IR SŪKURINIŲ VONIŲ (SPA) VANDENS PRIEŽIŪRA

vandens prieziura

Baseinų vandens priežiūra bei sūkurinės vonios, tai yra būtina norint išlaikyti nepriekaištingą baseino ar sūkurinės vonios higieną. Jei tinkamai prižiūrėsite savo sūkurinės vonios ar baseino vandenį, jis Jus ne tik džiugins savo, it krištolo, skaidrumu, bet ir nekels Jūsų sveikatai neigiamo poveikio. Ekspertai visišką vandens pakeitimą rekomenduoja daryti 1 kartą į sezoną, o iki tol baseino/spa vandens priežiūros darbus rekomenduojama atlikti 1 kartą per savaitę arba net dažniau esant itin intensyviam vandens naudojimuisi. Tinkama vandens priežiūra susideda iš 4 žingsnių:

  1. PH lygio reguliavimas
  2. Vandens dezinfekcija chloru
  3. Profilaktika prieš dumblius
  4. Vandens skaidrinimas

pH lygio reguliavimas

pH lygis vandenyje turi būti nuo 7,0 iki 7,4, šios ribos yra labai svarbios efektyviam chemijos preparatų poveikiui. pH lygiui vandenyje nustatyti yra naudojami specialūs lengvai naudojami testai. Jei atlikus testą nustatote, jog pH lygis yra mažesnis nei 7,0 reikia naudoti priemonę ,“pH plius”, jei atlikus testą pH lygis didesnis nei 7,4 , naudoti reikia “pH minus” priemonę.
“pH plius” ir “pH minus” priemones naudoti ir normuoti pagal nurodymus ant pakuočių.

Vandens dezinfekcija chloru

chloras baseinų prieziura

Baseinų ir spa vandenyje turi būti palaikoma liekamojo aktyvaus chloro koncentracija nuo 0,5mg/l  iki 3,0mg/l. Baseinuose, kuriuose maudosi vaikai iki 7 metų liekamojo aktyvaus chloro koncentracija turi būti nuo 0,3mg/l  iki 1,0mg/l. Chloro lygiui vandenyje nustatyti yra naudojami specialūs lengvai naudojami testai, kurie dažniausiai būna kartu su pH testu. Esant daug mažesniam chloro kiekiui vandenyje nei patartina norma, rekomenduojama naudoti greito tirpimo chloro priemones, kitais atvejais lėto tirpimo.
Greito ir lėto tirpimo chloro tabletes ar granules naudoti ir normuoti pagal nurodymus ant pakuočių.

Profilaktika prieš dumblius

Patariama baseinų bei spa vandenyje naudoti specialų preparatą Algicidą, kuris skirtas naikinti ar  išvengti dumblių.
Preparatą naudoti ir normuoti pagal nurodymus ant pakuočių.

Vandens skaidrinimas

Kad vanduo savo skaidrumu būtų panašus į krištolą reikia naudoti Flokuliantą. Veikiant priemonei visi nešvarumai pasilieka filtre.
Preparatą naudoti ir normuoti pagal nurodymus ant pakuočių.

Naudodami visus žingsnius pagal nurodymus galėsite džiaugtis savo krištoliniu vandeniu bei pilnavertiškai mėgautis jo malonumais!

Gerų įspūdžių Jums linki-
poilsisnamie.lt

beseinai

Parašykite komentarą

Pristatymas Sekančią Dieną

Užsakius darbo dieną iki 14:00 – Pristatysime Jūsų užsakymą sekančią darbo dieną. Užsakymams nuo 40 Eur – Pristatymas NEMOKAMAI!

venipak