Sūkurinė Vonia ir Valymas: Kaip Valyti „Lay-Z-Spa“

sukurine vonia lay z spa

Sūkurinė vonia Lay-Z-Spa turi daug privalumų. Lay-Z-Spa sūkurinės vonios suteikia prabangos jausmą kiekvienuose namuose. Tačiau norint, jog poilsis būtų tikrai komfortiškas, reikia atsakingai ir nuolatos prižiūrėti švarą, tiesiog būtina periodiškai valyti visą sūkurinę vonią. Išleidžiant visą panaudotą vandenį ir prieš supakuojant, rekomenduojame tinkamai išvalyti tiek iš vidaus, tiek ir iš išorės, taip pat ir prieš įleidžiant naujo vandens.

Kokių priemonių reikia norint išvalyti „Lay-Z-Spa“ ?

  • Laistymo žarna- labai naudinga kuomet norit įleisti šviežią vandenį, arba išplauti sūkurinę vonią.
  • Kibiras ir muiluotas vanduo.
  • Kempinė, arba paprasta šluostė- prireiks norint patrinti įsisenėjusias dėmes.
  • Didesnis rankšluostis- panaudosite norint nusausinti pripučiamajį įdeklą.
sukurine vonia valymas

Lay-Z-Spa valymas paprastais 6 žingsniais

  1. Naudodamiesi tam tikromis priemonėmis, pašalinkite visas šiukšles. Tai padaryti puikiausiai pavyks su mūsų 7 dalių SPA priežiūros rinkiniu, arba SPA ir Baseinų Valymo Siurbliu patogiai išvalysite sūkurinės vonios dugną, lapai ir kitos smulkios šiukšlės neleis užsikimšti filtrams.
  2. Išleiskite vandenį. Išjunkite maitinimą, išimkite filtro korpusą, uždėkite dangtelius ir atjunkite siurblį nuo vonios. Neišsigąskite, tūrėtų išbėgti šiek tiek vandens, bet taip ir turi būti, pasistenkite kuo greičiau patraukti siurblį. Toliau, vienąangą užsukite su dangteliu ir prijunkite žarnos priedą prie išleidimo angos, nuimkite didįjį dangtį nuo filtro ir leiskite vandeniui nutekėti į tinkamą vietą.
  3. Kol išleidžiate vandenį, išvalykite siurblį. Tai puikiai padarysite su sodo vandens žarna, po plovimo, būtinai apverskite siurblį ir įsitikinkite, kad jame neliko vandens. Vidų labai lengvai išdžiovinsite prijungę pripūtimo žarną ir nukreipę ją į vamzdžių vidų ir įjungę “AirJet”.
  4. Lay-Z-Spa gali apsinešti tiesiog nuo lietaus ir bendrų sodo nešvarumų, tokių kaip lapai ir panašiai, o sūkurinės vonios viduje, gali atsirasti nešvaraus vandens žymių. Dažniausiai, jei Lay-Z-Spa vonią prižiūrite tinkamai, pakanka ją nuplauti sodo žarną ir nušluostyti šluoste ar dideliu rankšluosčiu. Tačiau jei vis gi dėmės įsisenėjo, galite naudoti muiluotą vandenį, tik įsitikinkite jog muiluotas vanduo yra visiškai nuplaunamas, taip pat galite naudoti Algicidą nuo dumblių.

TOP PATARIMAS: kai plaunate įdėklo vidų su sodo žarna, apverskite jį ant šono, tuomet nešvarus vanduo nesusirinks ant dugno.

Būtinai valykite sūkurinės vonios pripučiamą dangtį. Dangčio tarpeliuose gali susikaupti nešvarumai. Ant pačio dangčio ir jo apatinės dalies, gali kondensuotis garai, ant kurių gali būti cheminių medžiagų, ar kūno aliejų pėdsakų, todėl juos būtina nuvalyti muiluotu vandeniu, prieš supakuojant, reikia kuo geriau išdžiovinti, kad nesikauptų pelėsis.

Išvalykite, arba pakeiskite filtrą. Vandens filtrai atlieka labai svarbų darbą, kad Jūs galėtumėte mėgautis švariu vandeniu. Kuomet kruopščiai ir atsakingai išvalote savo Lay-Z-Spa, tikrai nenorėsite vėl įdėti nešvarų filtrą. Filtrus galite išvalyti arba juos pakeisti naujais, jei jie jau pakeitę spalvą ir susidėvėję.

Štai taip galima kruopščiai ir atsakingai išvalyti “Lay-Z-Spa” sūkurinę vonią. Po kiekvieno naudojimo verta iš karto nuvalyti visas žymes ir pašalinti į vandenį patekusius nešvarumus, nes tokiu būdu ne tik prailginsite švaraus vandens naudojimą, bet ir ilgiau išlaikysite savo sūkurinę vonią švarią.

Parašykite komentarą

Pristatymas Sekančią Dieną

Užsakius darbo dieną iki 14:00 – Pristatysime Jūsų užsakymą sekančią darbo dieną. Užsakymams nuo 40 Eur – Pristatymas NEMOKAMAI!

venipak