didelis baseinas

Karkasinio baseino įrengimas

Artėjant vasarai, dažnai žmonės pamąsto apie nuosavą baseiną savo kieme. Kuriame galima atsigaivinti karštomis vasaros dienomis arba romantiškai pasimaudyti šiltą vasaros naktį, kabant ryškiam mėnuliui danguje. Galite karkasinį baseiną įsigyti eiliniame prekybos centre, tačiau ten dažniausiai rasite tik mažų dydžių baseinus. Karkasiniai baseinai internetu iš PoilsisNamie.lt – patogus sprendimas moderniems žmonėms, čia surasite didelius ar net LABAI didelius lauko baseinus baseinus, skirtingų formų ir spalvų. O karkasinių baseinų kainos pas mus- vienos geriausių rinkoje.

Baseino montavimo darbai

Kaip ir prieš perkant bet kokį daiktą, reikia gerai pagalvoti apie karkasinio baseino dydį, jo numatomą stovėjimo vietą. Pasitikrinti namų bendrijos įstatyme ar nėra apribojimų statant baseiną. Karkasiniai baseinai talpina 10, 20 ar net 40 kubinių metrų vandens- būtu tikrai liūdna užpilti tokiu kiekiu vandens savo kaimyną. Toliau pateiksime kelis žingsnius, kuriuos būtina atlikti, norint įsirengti karkasinį baseiną.

karkasinio baseino gedimas

Baseino vieta

Nestatykite baseino ant vietos, po kuria praeina komunikacijos ir ateityje gali tekti jas atkasinėti. Taip pat, būtina numatyti vietą baseinui, kuri turi laisvą priėjimą prie elektros lizdo, nes baseinui būtina elektra, tam kad vandens siurblys galėtų cirkuliuoti vandenį.

Atkrepkite dėmesį į augmenyją aplink būsimo baseino vietą, nes kuo daugiau medžių aplink, ar kitų aukštų augalų, tuo daugiau nešvarumų pateks į vandenį. Bet kokiu atvėju- svarbu, kad būtų baseinas su dangčiu savo komplektacijoje, arba reikėtų įsigyti baseino dangtį atskirai.

kaip irengti baseina

Baseino pagrindas

Karkasiniui baseinui būtinas lygus pagrindas, kitaip jo rėmas/struktūra, praras savo tvirtumo savybes. Prieš statant baseiną, visada nukaskite ir sulyginkite žemes su žemiausia vieta, kurioje stovės baseinas, nes baseino pagrindo lyginimas, pilant papildomai žemių ar smėlio, nebus toks tvirtas, kaip naturaliai susigulėjusi žemė. Nukasus velėną, tvirtos lentos ir gulščiuoko pagalba, išlyginkite visą pagrindo plotą. Rekomenduojama, baseino pagrindo plotą daryti šiek tiek didesnį už patį baseiną.

baseino pagrindo lyginimas

Baseino statymas

Išlygintą žemės plotą galite surišti/sutvirtinti plonu smėlio sluoksniu. Smėlį gerai supresuoti. Ant supresuoto smėlio galite sudėti paminkštintas baseino plokštes arba patiesti plėvelę. Būtina užtikrinti, kad tarp baseino dugno ir pagrindo, nebūtų aštrių šakų, stiklų ar smailių akmenų.

baseino pagrindas

Baseino dekoravimas

Pastačius baseiną, galite kibti į daug malonesnį darbą- baseino erdvės įrengimą. Šis darbas, tikrai tiks dailiosios lyties atstovėms, juk jos moka suteikti daiktams jaukumo. Žemiau pateiksime kelis pavyzdžius, kaip galite įsirengti karkasinio baseino erdvę savo kieme.

Parašykite komentarą