TOP PREKĖS
Play Video
Sezono naujiena

Bestway Sūkurinė vonia

Tikras SPA namie – atsipalaiduokite po sunkių dienos darbų, artimųjų ar draugų kompanijoje. Mėgaukitės karšto vandens purslais vasarą ar vėsų ir žvaigždėtą rudens vakarą, patentuota vandens pašildymo technologija, leis naudotis sūkurine vonia, bet kokiu metų laiku.

Sutaupykite Eurų!

Akcija! Baseinas Bestway Power Steel 427 x 250 x 100 cm. išskirtinai gera kaina. Paskubėkite – 2021 sezonu numatomas ribotas prekių kiekis! 

Play Video
TOP BASEINAI

Bestway Karkasiniai Baseinai

Karštos vasaros – ne naujiena. Pasinerkite į kūno ir sielos gaivumą, tiesiog savo kieme! Karkasiniai baseinai, tai greitas ir patogus būdas, turėti nuosavą baseiną savo kieme, sode ar kur tik užsinorėsite. Baseinai įvairių dydžių ir formų.

Venipak Express

Norite prekių skubiai? Jokių problemų, su Venipak Express savo užsakytas prekes gausite itin greitai, dažniausiai per 1-2 d.d., o nekantraujant mėgautis įsigytomis prekėmis, kviečiame prekes atsiimti URMAS prekybos miestelyje Kaune.

Batutai dydis
AKTYVUS POILSIS

LeJump Batutai

Aktyvus poilsis namie garantuotas, tiek mažam, tiek dideliam! Tvirti ir saugūs LeJump batutai, tai rūpestingo tėčio idėja, kurią įgyvendino, norėdamas užimti savo vaikų laisvalaikį. LeJump batutai taip išpopuliarėjo, kad šiai dienai yra pripažinti visame pasaulyje.