Pirkimas ir Grąžinimas

PREKĖS

Parduotuvėje galima įsigyti tik tas prekes, kurios yra sandėlyje ir yra paruoštus pardavimui. Kiti užsakymai vyksta tik iš anksto suderinus su vadyba ir gavus jų patvirtinimą.

PRISTATYMAS

Siuntiniai siunčiami per Venipak. Atlikus apmokėjimą, prekės pristatomos per 1-2 d.d. Prieš pristatant, kurjeris susisieks, todėl būtina nurodyti tikslų kontaktinį tel. numerį. Užsisakius prekių virš 40 Eur pristatymas bus nemokamas!

APMOKĖJIMAS

Apmokėti galima per saugią apmokėjimo platformą PaySera, per el. bankininkystę, mokėjimo kortele ar kitais siūlomais būdais. Taip pat galima mokėti tiesioginiu banko pavedimu, iš anksto suderinus su vadyba.

GRĄŽINIMAS

Dėl nekokybiškų prekių keitimo/grąžinimo, prašome susisiekti su vadyba vadyba@poilsisnamie.lt. Grąžinimas kokybiškų prekių, vyksta pagal LR įstatymą. Prekės turi būti origialioje ir nepažeistoje pakuotėje, grąžinimo kaštus sumoka pirkėjas.

GARANTINIS

Jūsų patogumui ir greitesniam problemos sprendimui, visi garantiniai klausimai, bei pretenzijos dėl prekių kokybės priimamos ir sprendžiamos per oficialų BESTWAY klientų aptarnavimo skyrių www.bestwaycorp.lt/Support. Gamintojas suteikia 24 mėnesių garantiją.

PRIVATUMO POLITIKA

 

1. Kas yra slapukas?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz.: vietovę, paiešką, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

2. Kaip naudojame slapukus?

Siekdami analizuoti naudojimąsi šia Interneto svetaine, mes naudojame „Google Analytics“ ir kitus panašaus pobūdžio įrankius. Šie įrankiai generuoja statistikos ir kitą informaciją apie Interneto svetainės naudojimą pagal slapukus, kurie yra saugomi vartotojų kompiuteriuose. Informacija, surinkta apie apsilankymus Interneto svetainėje, yra naudojama ataskaitų apie Interneto svetainės naudojimą kūrimui. Šią informaciją saugo Google ar kitas paslaugos teikėjas. Slapukus taip pat naudojame atpažindami Jus, kaip ankstesnį Interneto svetainės lankytoją.

3. Tinklapio lankytojo teisės

3.1 Jūs galite pasirinkti, ar norite priimti slapukus. Jeigu nesutinkate, kad į Jūsų kompiuterį ar į kitą galinį įrenginį būtų įrašomi slapukai, galite pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus ir išjungti visus slapukus arba įjungti / išjungti juos po vieną. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainių funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Išsamesnė informacija pateikta adresu www.AllAboutCookies.org arba www.google.com/privacy_ads.html .

4. Internetiniame puslapyje naudojami šių tipų slapukai:

4.1 Funkciniai slapukai: mes naudojame funkcinius slapukus, kurie leidžia prisiminti Jūsų pasirinkimus ir drauge efektyviai naudotis internetiniu puslapiu. Pavyzdžiui, slapukų dėka internetinis puslapis prisimena Jūsų pasirinktą kalbą, atliktas paieškas ar peržiūrėtus puslapius. Šio tipo slapukai nėra būtini internetinio puslapio veikimui, bet jie prideda daugiau galimybių ir Jūsų naršymą daro malonesnį.

4.2 Analitiniai slapukai: šio tipo slapukus naudojame siekdami suprasti, kaip lankytojai naudoja internetinį puslapį atrasti silpnąsias ir stipriąsias internetinio puslapio dalis, optimizuoti ir gerinti internetinio puslapio darbą bei toliau diegti pažangius sprendimus. Renkami duomenys apima Jūsų peržiūrėtus puslapius, Jūsų naudojamos platformos tipą, datos ir laiko informaciją, paspaudimų skaičių, pelės judėjimą ir naršymo veiklą, raktinius žodžius ir kitą tekstą, kurį renkate internetinio puslapio naršymo metu. Taip pat analitinius slapukus naudojame internetinėms reklamos kompanijoms, siekdami analizuoti vartotojų elgesį po to, kai jiems parodoma internetinė reklama. Mes nežinome kas Jūs esate, nes renkame tik anonimišką informaciją.

4.3 Privalomi slapukai: šie slapukai yra būtini, kad svetainė tinkamai veiktų ir todėl jų mūsų sistemoje išjungti negalima. Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai. Šie slapukai yra būtini, kad Svetainė veiktų ir mūsų sistemose negali būti išjungti.

VIEŠA INFORMACIJA IR TREČIŲJŲ ŠALIŲ TINKLAPIAI/PROGRAMĖLĖS

Socialinių tinklų platformos ir susijusios programėlės. Mūsų internetiniame puslapyje gali būti integruotos trečiųjų šalių (Facebook, Instagram, Google ir kt.) teikiamų paslaugų funkcijos, todėl jeigu naudojate Facebook ar kitos trečiosios šalies prisijungimą, jos gali rinkti informaciją apie Jus, įrašyti Jūsų interneto naršyklėje slapuką, kad tinkamai funkcionuotu jų teikiamos paslaugos. Taip pat, mes vykdome veiklą įvairiuose socialiniuose tinkluose, todėl bendraudami su mumis ar siųsdami informacija naudojantis bet kuria platforma tai darote savo pačių riziką be lūkesčių į privatumą. Mes negalime kontroliuoti kitų šių platformų naudotojų veiksmų ar pačių platformų veiksmų. Naudojantis trečiųjų šalių platformomis Jūs vadovaujatės tų bendrovių privatumo politika.

Nuorodos į trečiųjų šalių platformas.

Mūsų internetinėje svetainėje gali būti nuorodos į kitus tinklapius, kurių privatumo politika gali skirtis nuo mūsų, todėl pateikdami bet kokią informaciją ar lankydamiesi kitoje interneto svetainėje, rekomenduojame atidžiai perskaityti tų bendrovių privatumo politiką.

Visą duomenų tvarkymą vykdo UAB Pecu Nino. UAB Pecu Nino, įsipareigoja ne perduoti asmens duomenų trčiosioms šalims, jeigu tai nėra būtina užsakymo įvykdymui.

Galite sužinoti, kokie duomenys yra kaupiami apie Jus, siųskite užklausą vadyba@poilsisnamie.lt – galite prašyti duomenų koregavimo arba visiško jų pašalinimo iš mūsų duombazės.

Pirkimas ir garantija

1. Prekių pirkimas
Parduotuvėje skelbiamos prekės yra sandėlyje ir jas galima užsakyti, jei atitinkama prekė
pažymėta taip: „Prekyboje“, „Sandėlyje“, „Galima užsakyti“. Kitos prekės gali būti užsakomos
pateikiant atskirą užsakymą pardavėjui ir susitarus iš anksto.

2. Prekių pristatymas
Atlikus apmokėjimą už prekes, kurios yra sandėlyje, jas suruošiame ir išsiunčiame per 4 darbo
valandas (I-V 10-16 val.). Kitu atvėju prekės išsiunčiamos kitą darbo dieną. Prekių pristatymą
vykdo Venipak Lietuva, UAB.
Pristatymo terminai:
– Lietuva 1-2 d. d.
– Latvija 1-2 d. d.
– Estija 2-3 d. d.
– Lenkija 2-3 d. d.
Pardavėjas neatsako už siuntos vėlavimą, kuris įvyko dėl Venipak Lietuva, UAB veiklos ar
kaltės.

3. Prekių tikrinimas
Gavus prekes pirkėjo nurodytu adresu, pirkėjas turi pareigą prekes patikrinti, ar prekė yra
kokybiška, ar nėra pažeidimų, atsiradusių transportavimo metu. Pastebėjus pažeidimus, pirkėjas
ne vėliau kaip per 1 kalendorinę dieną nuo prekės pristatymo dienos turi susisiekti el. p.
vadyba@poilsisnamie.lt ir informuoti apie nustatytus prekės kokybės trūkumus (pažeidimus,
defektus). Pirkėjui praleidus prekės kokybės patikrinimo terminą, pretenzija nebus priimama.

4. Garantinis laikotarpis ir aptarnavimas
Prekėms suteikiama 2 metų garantija. Garantinis prekių keitimas ir/ar aptarnavimas
nesuteikiamas prekėms, kurios buvo pažeistos jas montuojant, instaliuojant.
Garantinį aptarnavimą atlieka:
– Bestway gamintojo prekės: https://www.bestwaycorp.lt/support
– Kitos prekės: vadyba@poilsisnamie.lt

2

5. Negarantiniai atvejai
Garantiniai pardavėjo įsipareigojimai nutraukiami (nevykdomi) šiais atvejais:
– pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles;
– prekė pažeista (sugadinta) dėl pirkėjo ar trečiųjų asmenų kaltės ar neatsargumo;
– prekė pažeista (sugadinta) dėl nenugalimos jėgos;
– prekė turi mechaninių pažeidimų, ardymo žymių;
– prekė buvo naudojama ne pagal paskirtį;
– prekė pažeista (sugadinta) dėl stichinių nelaimių (žaibas, potvynis, gaisras ir pan.);
– prekė buvo eksploatuota netinkamomis sąlygomis ar netinkamoje aplinkoje;
– prekė pažeista (sugadinta) dėl elektros tiekimo sutrikimų, įtampos svyravimų ir pan.;
– prekė pažeista (sugadinta) dėl patekusių įvairių daiktų, smėlio, maisto, vabzdžių ir pan.;
– prekė pažeista (sugadinta) ją sutrenkus arba transportuojant, kai prekę gabena pats klientas;
– atsiradusius gedimus šalino gamintojo neįgalioto serviso darbuotojas/asmuo;
– jei pirkėjas nepateikia prekės pirkimo dokumento;
– atsiradus oro ar vandens nuotėkiui, atsiradusių skylučių, nepriklausomai nuo to, kokios
priežastys tai lėmė;
– jei pažeisti (sugadinti) prekės gumos/plastiko gaminiai (detalės).

6. Kokybiškos prekės grąžinimas
Iš www.poilsisnamie.lt užsakyta kokybiška prekė gali būti grąžinta pardavėjui per keturiolika
dienų nuo prekės perdavimo pirkėjui. Pirkėjo reikalavimas pakeisti arba grąžinti prekę
tenkinamas, jeigu prekė nebuvo naudojama, nesugadinta, išsaugotos jos vartojamosios savybės,
prekė nepraradusi prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi įrodymus, patvirtinančius, kad jis prekę
pirko iš pardavėjo. Grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Gavus ir patikrinus prekę, pinigai
grąžinami per 3 d. d.

Pristatymas Sekančią Dieną

Užsakius darbo dieną iki 14:00 – Pristatysime Jūsų užsakymą sekančią darbo dieną. Užsakymams nuo 40 Eur – Pristatymas NEMOKAMAI!

venipak