sukurine vonia lay z spa

Sūkurinė Vonia: Kuri Tinkamiausia Jūsų Kiemui?

Sūkurinė vonia, kuri būtų skirta būtent jūsų poreikiams, gali būti sudėtinga surasti patiems, dėl to mes pasistengsime padaryti išsąmią apžvalgą ir supažindinti Jus su populiariausiais sūkurinių vonių modeliais, kas leis Jums lengviau išsirinkti kuri vonia Jums tinkamiausia. Tobulėjant tevhnologijoms, tobulėja ir sūkurinių vonių modeliai. Pradėsime pateikdami Jums sąrašą Lay-Z-Spa modelių, kuriuos norime apžvelgti.

TOP Bestway sūkurinės vonios

Sūkurinė Vonia: Bestway Lay-Z-Spa Bali AirJet LED

bestway lay z spa bali sūkurinė vonia

Šioje sūkurinėje vonioje, gali patogiai įsitaisyti 2-4 žmonės, tad puikiai tiks poilsiui su mylimu žmogumi, 4 asmenų šeimai, ar nedideliai draugų kompanijai. Lay-Z-Spa Bali modelis, turi „AirJet™“ masažo sistemą, kuri suteikia itin komfortišką poilsį. Paspaudus mygtuką, 81 viską apimantis „AirJets“ masažuoklis įsijungia, kad galėtumėte pasinerti į tūkstančius atpalaiduojančių burbuliukų.

+40 °C vandens šilimo sistema:
Naudojant integruotą greitojo šilimo sistemą, „Bali“ siurblys gali pašildyti vandenį iki malonios +40 °C temperatūros. Jis netgi gali vienu metu šildyti sūkurinę vonią, valdyti masažo sistemą ir filtruoti vandenį.

7 spalvų LED apšvietimo sistema – nuotolinio valdymo pultelis pridedamas.
Rinkitės apšvietimą pagal savo nuotaiką naudodami įvairiaspalvę LED apšvietimo sistemą. Naudodami belaidį nuotolinio valdymo pultą galite lengvai keisti 7 stulbinančias spalvas arba nustatyti automatinį spalvų režimą.

Energiją taupantis laikmatis ne tik taupo energiją „išjungdamas“ „Lay-Z-Spa Bali“, kai ji nenaudojama, bet taip pat labai patogiai galite nusistatyti, jog kai grįšite namo, Jūsų sūkurinė vonia jau bus pašildyta.

Aukštos kokybės korpusas yra ne tik stilingas, bet ir tvirtas, todėl itin atsparus įplyšimams, bei šaltesnėmis naktimis padeda sulaikyti karšto vandens šilumą.
Mažesnio dydžio sūkurinę vonią lengva supakuoti ir pastatyti vis į kitą norimą vietą, todėl ši vonia tikrai kompaktiška.

Bestway Lay-Z-Spa Miami AirJet

bestway lay z spa miami

Lay-Z-Spa Miami AirJet galima naudotis ištisus metus, nes turi Anti-užšalimo technologija „Freeze Shield™“ , taip pat energijos taupymo laikmatį.

Šiuolaikinis juodai baltas dizainas. Vienu metu gali patogiai įsitaisyti ir hidromasažo nauda, mėgautis iki 4 žmonių, Lay-Z-Spa Bali sūkurinėje vonioje yra įmontuota net 120 oro purkštukų, išeinančių iš SPA dugno. Šie burbuliukai atpalaiduos visą kūną ir padės užmiršti visus dienos rūpesčius, vanduo, kuris sušyla net iki +40 °C , suteiks dar didesnį komfortą.

Šis modelis pats geriausias kainos ir kokybės pavyzdys, nors ir galite jį įsigyti už žemesnę kainą, tačiau tai tikrai nereiškia, jog modelis prastesnis už kitus.

Bestway Lay-Z-Spa Palm Springs

bestway palm springs sūkurinė vonia

Ši didelė sūkurinė vonia, itin populiari tarp mūsų pirkėjų, ji tikrai bus poilsio ir ramybės oazė Jūsų nemažai šeimai, ar didesniai draugų kompanijai, nes joje telpa net iki 6 žmonių. Šios sūkurinės vonios vandens siurblys turi net kelis privalumus- 140 oro purkštukų ir iki +40 °C sušylantis vanduo, tai puikus derinys, atsipalaiduoti ir tinkamai pailsėti, o kur dar bene smagiausias privalumas – puodelių laikiklis, kuris yra lengvai pasiekiamas tiesiai iš pačios sūkurinės vonios. 

Korpuso medžiaga Dora Plus itin patvari, todėl tikrai galėsite nesijaudinti, dėl sūkurinėje vonioje linkmai išdykaujančių vaikų. Stilingas dizainas, kuris „įsilies“ į Jūsų namų sodo erdvę.

ChemConnect Chloro Dozatorius užtikrina švarų ir sveiką sūkurinės vonios vandenį, todėl galite nebijoti ir drąsiai džiaugtis vonios privalumais ir malonumais kartu su vaikais.

Bestway Lay-Z-Spa Milan AirJet Plus

bestway lay z spa milan sūkurinė vonia

Ši Lay-Z-Spa Milan AirJet Plus, tikrai Jus nustebins pažangiomis technologijomis, vos keli paspaudimai mygtuko paspaudimai ir galite mėgautis išmaniosios vonios malonumais. Šiais kupinais inovacijų ir technologijų laikais, turbūt sunku įsivazduoti įrenginius be WI-FI, būtent šioje vonioje jis integruotas ir valdomas per programėlę. Naudojant įmontuotą „Wi-Fi“ valdymą, SPA vonią galima valdyti nutolus, per telefone esančią programėlę, kad būtų galima iš anksto nustatyti idealią temperatūrą, įjungti vandens filtrą ir „AirJet Plus“ masažo sistemą.

Itin tvirta DURAPLUS korpuso medžiaga užtikrina puikų konstrukcijos stabilumą, patogumą, apsaugą nuo UV spindulių ir ilgaamžiškumą.

Griežtos linijos, išskirtinė spalva, stilingas dizainas, tai tik dar keli privalumai, kurie džiugins Jus įsigijus šią sukurinę vonią. Iki +40 °C sušylantis vanduo, 140 oro purkštukų , kurie atliks tobula hidromasažą,visa tai – MILAN AIRJET PLUS.

Bestway Lay-Z-Spa Hollywood Airjet LED

bestway hollywood sūkurinė vonia

O štai ir mūsų vakarėlių pažiba, sūkurinė vonia- Hollywood! Dėl integruotos ir išties įspudingos spalvą keičiančios LED apšvietimo sistemos ir pusiau permatomos išorės Hollywood sūkurinė vonia apšvies vandenį ir visą Jūsų sodą gražiomis ir ryškiomis spalvomis, tiesiog spalvų terapija! Ši sūkurinė vonia yra unikalios konstrukcijos, kuri suteiks dar daugiau džiaugsmo ir malonumo ne tik Jūsų kūnui, bet ir akims.

Net 140 oro purkštukų. Ši AirJet sistema leis atsipalaiduoti ir pasinerti į hidromasažo teikiamus malonumus. Vidutiniškai 1,5-2˚C per valandą šylantis vanduo, kuris sušyla net iki  +40˚C. Visais šiais privalumais vienu metu gali mėgautis iki 6 žmonių. Taip pat negalime nepaminėti ir Anti-užšalimo FreezeShield technologijos, kuri leis naudotis sūkurinę vonia ištisus metus. O, kad poilsis būtų dar labiau atpalaiduojantis, pridėsime net 4 pagalvėles.

Bestway Lay-Z Spa Ibiza AirJet

lay z spa ibiza jacuzzi

Ši elegantiškos smaragdinės spalvos sūkurinė vonia, tikrai patrauks dėmėsį tų žmonių, kurie mėgsta rafinuotą ir išlaikytą skonį. Kaip ir viskas standartiškai, bet kitaip. ir kalba eina ne tik apie išskirtinę spalvą, bet ir apie vonios formą. Tokios formos sūkurinės vonios ne tokios populiarios kaip apvalios formos, ko pasekoje, toks faktas leis Jums būti dar labiau išskirtiniu.

Įspūdinga ir atpalaiduojanti 140 oro srovių masažo sistema ir standartinės „Lay Z Spa“ funkcijos, tokios kaip Anti-užšalimo Freeze Shield technologija ir greitas šildymas, kuomet vandenį galima sušildyti iki  +40˚C, užtikrins šilumą ir komfortišką poilsį ištisus metus.

Kaip ir visas „Lay-Z-Spa“ sūkurines vonias, šią galima lengvai sumontuoti per mažiau nei 5 minutes. Nereikia jokių įrankių ar profesionalaus montavimo.

Parašykite komentarą

Pristatymas Sekančią Dieną

Užsakius darbo dieną iki 14:00 – Pristatysime Jūsų užsakymą sekančią darbo dieną. Užsakymams nuo 40 Eur – Pristatymas NEMOKAMAI!

venipak