Sūkurinė Vonia Rudeniui

SŪKURINĖ VONIA: AR GALIMA NAUDOTIS RUDENĮ?

„Sūkurinė vonia – ar galima ją naudotis rudenį?“ Tai dažnai mūsų paklausiamas klausimas, ar  žmonės tikrai naudoja sūkurines vonias šaltesniais vakarais? Atsakymas – didelis TAIP! Taip, jei norite, tikrai galite naudotis sūkurine vonia ištisus metus.

Ruduo yra geriausias metas mėgautis ne tik dėl pramogos, bet ir dėl geresnės savijautos. Ruduo dažniausiai būna niūrus metų laikas, turintis įtakos mūsų nuotaikai ir bendrai savijautai, tad sūkurinės vonios naudojimas, tai puiki išeitis blogą nuotaiką pakeisti į gerą! Į kunkuliuojantį šiltą vandenį yra dar maloniau lipti tuomet, kai lauko temperatūra yra žemesnė. Būtent rudens, ar net žiemos vakarais pajusite patį didžiausia malonumą besimėgaujant sūkurine vonia.

SŪKURINĖS VONIOS NAUDA SVEIKATAI ?

Šiltos sūkurinės vonios iš esmės yra hidroterapijos baseinai. Hidroterapiją apibūdina trys pagrindiniai elementai: šiluma, plūdrumas ir masažas.

Reguliarus sūkurinės vonios naudojimasis  yra naudingas sveikatai, šaltuoju sezonu paūmėja daugelis lėtinių ligų, įskaitant artritą, sąnarių skausmą ir uždegimą. Visiškai panėrus į šiltą vandenį  – išsiplečia kraujagyslės, pagerėja kraujotaka, todėl po visą kūną pasklinda svarbūs gydomieji raudonieji kraujo kūneliai.  O kur dar nauda odai! Garai ir karštas vanduo nuo seno yra odos puoselėjimo priemonė. Jie padeda atverti odos poras ir nuplauti nešvarumus, todėl ilgainiui oda tampa sveikesnė ir elastingesnė.

stilinga sukurine vonia

Reguliariai naudodamiesi sūkurine vonia, daug laiko praleisite lauke, gryname ore ir galėsite geriau atsipalaiduoti nuo dienos įtampos. Tyrimuose teigiama, kad praleistas laikas gryname ore leidžia smegenims pailsėti nuo kasdienės  stimuliacijos, o tai gali turėti atkuriamąjį poveikį jūsų psichologinei ir fizinei būklei. Be to, galėsite ramiau miegoti, o tai naudinga protui, kūnui ir dvasiai.

Mėgaudamiesi sūkurine vonia su šeima, stiprinsite ryšy ir šeimos tradicijas.

KODĖL VERTA NAUDOTI SŪKURINĘ VONIĄ RUDENĮ?

Pradėsime nuo to, kad, gerai pagamintos sūkurinės vonios yra sukurtos taip, kad jomis būtų galima naudotis ištisus metus.

Įsigyti sūkurinę vonią, yra viena geriausių investicijų, kurią galite įgyvendinti. Naudodami sūkurinę vonią galite patirti daugybę privalumų patogiai įsitaisę net iki +40 °C temperatūros vandenyje.

Tik įsivaizduokite, dangus pilnas žvaigždžių, lauke vėsu ir gaivu, o Jūs ilsitės šiltoje ir atpalaiduojančioje sūkurinėje vonioje.. Kas gali būti maloniau? Depresijos, nerimas, bloga nuotaika. Visi šie blogi pojūčiai gali stipriai susilpnėti, ar visiškai išnykti iš Jūsų gyvenimo. Atsipalaidavimas sūkurinėje vonioje suteikia nuostabų atsinaujinimo ir ramybės jausmą.

Parašykite komentarą

Pristatymas Sekančią Dieną

Užsakius darbo dieną iki 14:00 – Pristatysime Jūsų užsakymą sekančią darbo dieną. Užsakymams nuo 40 Eur – Pristatymas NEMOKAMAI!

venipak